VALGUSLAHENDUSED
Meie eesmärgiks on pakkuda oma koostööpartnerile parima kvaliteedi ja disainiga kõikvõimalikke valguslahendusi. Selle eesmärgi saavutamiseks oleme valmis Teile lisaks toodetele pakkuma ka kõiki valgustamisega seotud lisateenuseid ning soovi korral võtma enda kanda kõik toimingud ideest kuni teostuseni. Juhul, kui Te ei leia sobivat seadet meie tavavalikust, siis valmistame selle Teile eritellimusena.

LED PROŽEKTORID
Prožektorid hoonete arhitektuuriliste eripärade rõhutamiseks ja väljatoomiseks. Iga erilise arhitektuuriga hoonel peaks olema hoolikalt planeeritud valgusdisain, et ehitise väärtuslikud omadused pimedatel õhtutel linnapildis varju ei jääks. Loome Teie hoonele või aiale valguslahenduse, mis sobib ümbritsevasse miljöösse. Meie poolt pakutavad prožektorid põhinevad LED-tehnoloogial. Valgusdioodide ette on paigutatud erinevad läätsed saavutamaks just sobiva laiusega valguskiirt. Ühtlasi on LED- tehnoloogia ka sisuliselt hooldevaba ja energiasäästlik.

LED prozektorid LED prozektorid LED prozektorid LED prozektorid LED prozektorid

LED VALGUSRIBA
Erinevalt tavalisest valguskaablist sisaldab LED valgustusriba võimsaid SMD valgusdioode, mis annavad sarnaselt LED prožektoritele suunatud valguse efekti. Võimalik kasutada nii sise- kui välistingimustes, valgustada nii tube kui fassaade. Soovi korral võime toota ja paigaldada valgustusribasid erinevate elektripingete ja värvustega (sealhulgas pakume ka värvi muutvaid tooteid, mis võimaldavad fassaadi elavdada). Alternatiiviks tuntud 12V LED ribadele on meil pakkuda uuel 230-voldisel tehnoloogial põhinev LED valgustusriba, mille katkematu pikkus võib ulatuda 50 meetrini ning vajab sealjuures vaid ühte stardikaablit, mis on väiksem, kui tavapärane 12V toiteplokk. Tänu 230V tehnoloogiale on LED valgustusribade paigaldus oluliselt lihtsustatud ning lõpptulemus on eriti hea fassaadidel, kus toiteploki peitmine on raskendatud.    

LED valgusriba LED valgusriba LED valgusriba LED valgusriba LED valgusriba

PROFIILPROŽEKTORID EHK GOBO PROJEKTORID
Adam Decolighti kasutatav uuenduslik teatri valgustusest inspireeritud tehnoloogia, mis on spetsiaalselt välitingimuste jaoks väljatöötatud. Tegemist on hoonete fassaadidele valgusdisaini loomiseks kasutatava tooteseeriaga. Antud projektorid võimaldavad erinevatele pindadele projekteerida mistahes pilte ja kujutisi. Projektoris asetseva spetsiaalselt prinditud klaaskettast  läbi suunatud valgusvihk tekitab võimsa selge kujutise, mis linnapildis hästi silma hakkab. Gobo on laseriga prinditud pinnaga klaasketas, millest valguse läbi suunamisel projitseeritakse kujutis maja fassaadile või muule pinnale. Uue Gobo (klaasketta) disainimine ja vahetus on väga lihtne ja odav viis muuta kogu valguslahenduse kujundust. Saadaval on ka valik liikuvaid efekte (vee- ja tuleefektid, vaikselt langev lumi, tähed või laused jne).    

GOBO GOBO GOBO GOBO GOBO

DMX LED VALGUSKARDINAD
Adam Decolighti uuenduslik tootesari, mida oleme integreerinud väga erinevatesse toodetesse. DMX signaali abil juhitud LED maatrikseid on piisavalt distantsilt vaadeldes võimalik kasutada infotabloodena. Samas on DMX valguskardinad (ehk maatriksid) hea täiendus jõuludekoratsioonidele. DMX signaali abil on võimalik muuta iga LED lambikese heledust, värvi ja rütmi, luues visuaalseid animatsioone, kuvada tekste jm.    

DMX LED valguskardin DMX LED valguskardin DMX LED valguskardin DMX LED valguskardin DMX LED valguskardin

LED EKRAANID
Koos LED valgustusega oleme võtnud prioriteediks ka LED-ekraanide põhjaliku käsitlemise ja tundmaõppimise. Paigaldame nii sise kui välis LED-ekraane. Parima tulemuse nimel oleme koostöös arhitektidega ja koostööpartneritega nii projekteerinud kui ka valmistanud ekraanidele metallkontruktsioone, mis sobiksid hästi hoone üldilmega ning oleks samas funktsionaalsed ning lihtsad paigaldada. Võtame projektid ette tervikuna: alustades erinevate ekraanide suuruste visuaalse sobivuse hindamisega ning lõpetades töökorras süsteemiga - valmis täitma kliendi nõudmisi. Kataloogis leiduvad LED-ekraanide moodulid võimaldavad ehitada ekraane väga erinevates suurustes. Välitingimustesse mõeldud ekraanide väliskülg on hinnatud ilmastikukindluse astmele IP65. Ekraanid on sobilikud põhjamaade kliimasse. Kuna LED-ekraane müüakse projekti korras, siis soovitame Teil huvi ja soovide korral julgelt ühendust võtta ja pakkumist küsida. Koos leiame sobivaima lahenduse.    

LED ekraanid LED ekraanid LED ekraanid LED ekraanid LED ekraanid