LISATEENUSED
Meie eesmärgiks on pakkuda oma koostööpartneritele parima kvaliteedi ja disainiga valguslahendusi. Selle eesmärgi saavutamiseks oleme valmis Teile lisaks toodetele pakkuma kõikvõimalikke dekoratsioonidega seotud lisateenuseid ning soovi korral võtma enda kanda kõik toimingud ideest kuni teostuseni. 

KUJUNDUSLAHENDUSED JA ARENGUKAVA
Teeme koostööd antud valdkonnas kogenud professionaalsete kujundajatega ning võime pakkuda personaalset teenindust vaid Teile mõeldud erilahenduste näol. Suudame toodete ja terviklahenduste kujundamisel parimal moel arvestada koostööpartnerite soovide ja visioonidega või ise välja pakkuda Skandinaavia ja Põhjamaade ilmastikku ja kultuuriruumi sobivaid lahendusi. Lisaks igapäevasele kujundusabile koostame ka talve- ja jõuluvalgustuse arengukavasid. Täpsemat infot arengukavade koostamise kohta saate meie müügiesindajalt.

PAIGALDAMINE JA DEMONTEERIMINE
Kui Teil puudub piisavate oskustega paigalduspartner, siis oleme soovitud tulemuse saavutamiseks meelsasti valmis Teid abistama. Meie pikaajaliste kogemustega paigaldusmeeskond on Teile usaldusväärseks ja professionaalseks partneriks dekoratsioonide paigaldusel ja demonteerimisel.

HOIUSTAMINE 
Ladustamisteenus on mõeldud koostööpartneritele, kellel puudub võimalus dekoratsioonide hooajaväliseks hoiustamiseks. Teenus sisaldab ka dekoratsioonide ülevaatust, hooldust, puhastamist ja nõuetekohast transporti. 

HOOLDUS JA REMONT
Ka parimad dekoratsioonid vajavad regulaarset ülevaatust ja hooldust. Tooteid võib kahjustada päikesekiirgus, niiskus, pakane ja tormid. Lisaks võivad dekoratsioonid saada kannatada transpordi, paigaldamise ja demonteerimise ajal. Selleks et võimalikke kahjustusi ennetada, oleks soovitav dekoratsioone hooajajärgselt kontrollida. Pisivigade õigeaegne märkamine võimaldab oluliselt pikendada toote eluiga. 

Kuna meie alumiiniumraamidega toodangu eluiga on väga pikk, siis vanematel dekoratsioonidel on võimalus valguselemendi vahetuse teel hõlpsalt toote eluiga pikendada.  Teenus on tellitav aastaringselt, kuid hooajaeelselt (jaanuar-märts) teostame hooldustöid eriti soodsalt.
Huvi korral palun küsige lisainfot meie müügimeeskonnalt.