DEKORATSIOONID OMAVALITSUSTELE
ADAM AS on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tegeleb aastast 1999 professionaalseks kasutuseks mõeldud jõuluvalgustuse tootmise ja müügiga. Tänaseks oleme arenenud  suurimaks antud valdkonna esindajaks Põhjamaades.

Omavalitsused koos kaubanduskeskustega moodustavad peamise osa meie koostööpartneritest. Meie toodang kaunistab paljude Eesti ja naaberriikide linnade ning asulate tänavaid, alleesid ja parke. Aastatepikkused kogemused tootmise ja tootearenduse vallas võimaldavad meil Teile pakkuda mitmekülgse disaini ja omadustega valguslahendusi. Kui meie ulatuslikus tootesarjas puudub just Teile meelepärane valgusdekoratsioon, siis saame pakkuda soovikohaseid ja omanäolisi erilahendusi.

Meie ettevõte pakub soovi korral täisteenust ideest teostuseni. ADAM Decolight'i teenuste hulka kuuluvad dekoratsioonide paigaldus, demonteerimine, ladustamine, hooldus ja remont. Lisaks igapäevasele kujundusabile koostame omavalitsustele ka talve- ja jõuluvalgustuse arengukavasid.
Dekoratsioone on võimalik ka rentida või osta järelmaksuga.

Lisaks oma laiale tootevalikule on ADAM BD AS Euroopa vanima ja suurima jõuluteemaliste valgusdekoratsioonide valmistaja Blachere Illumination'i ainuesindaja Baltikumis. Teil on võimalus valida meelepäraseid dekoratsioone ka eelnimetatud brändi toodete hulgast. 

ADAM Decolight pikaajalisteks koostööpartneriteks on suurem osa Baltikumi omavalitsustest:
Eestis: Tallinn, Tartu, Pärnu, Rakvere, Haapsalu, Kohtla-Järve, Narva, Otepää, Paide  Türi, Maardu, Viljandi jt.
Lätis: Riia, Venspils, Jelgava, Jurmala, Daugavpils, Liepaja, Rezekne, Cesis, Sigulda jt.
Leedus: Palanga, Panevėžys, Trakai, Mažeikiai, Raseiniai, Birštonas, Jonava, Neringa  jt.

Huvi korral palun võtke ühendust meie müügimeeskonnaga.

GALERII:
Dekoreeritud tänavad
Fassaadid
Puude- ja pargidekoratsioonid