DEKORATSIOONID KAUBANDUSKESKUSTELE
ADAM BD AS on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tegeleb aastast 1999 professionaalseks kasutuseks mõeldud jõuluvalgustuse tootmise ja müügiga. Tänaseks oleme arenenud suurimaks antud valdkonna esindajaks Põhjamaades.

Kaubanduskeskused koos omavalitsutega moodustavad peamise osa meie koostööpartneritest. Aastatepikkused kogemused tootmise ja tootearenduse vallas võimaldavad meil pakkuda mitmekülgse disaini ja omadustega valguslahendusi. Kui meie ulatuslikus tootesarjas puudub just Teile meelepärane valgusdekoratsioon, siis saame pakkuda soovikohaseid ja omanäolisi erilahendusi. Meie ettevõte pakub soovi korral täisteenust ideest teostuseni. ADAM Decolight'i teenuste hulka kuuluvad kujunduse ja arengukava loomine, dekoratsioonide paigaldus, demonteerimine, ladustamine, hooldus ja remont.
Dekoratsioone on võimalik ka rentida või osta järelmaksuga.

Lisaks oma laiale tootevalikule on ADAM BD AS Euroopa vanima ja suurima jõuluteemalise valgusdekoratsioonide valmistaja Blachere Illumination'i ainuesindaja Baltikumis. Teil on hea võimalus valida meelepäraseid dekoratsioone ka eelnimetatud brändi toodete hulgast. 

Meie pikaajalisteks koostööpartneriteks on järgmised tuntud Baltikumi kaubanduskeskused:
Eestis: Tartu Kaubamaja, Ülemiste Keskus, Kristiine Keskus, Rocca al Mare keskus, Tasku Keskus, Lõunakeskus, Viru Keskus, Stockmanni keskus, Järve Keskus ja Selver.
Lätis: Galeria Riga, Olympia, Šokolāde, Pilsētas Pasāža, Spice, Alfa, ELVI group jt.
Leedus: Iki, Senukai, Promo, Moki Veži, VCUP, Urmas, Molas, Parkas jt.

Huvi korral palun võtke ühendust meie müügimeeskonnaga.

GALERII:  

Sisedekorsatsioonid Fassaadidekoratsioonid   Välidekoratsioonid  Kuused ja vanikud