Newsletter nr. 3

September 2011

Adam Decolight tervitab kõiki ja tuletab meelde, et advendiaeg ja jõulud on lähenemas. Ehkki kalender näitab alles suve lõpupäevi, on hetkeni, mil tuleks alustada ametiasutuste, äriettevõtete ja asulate jõuluks ehtimist, tegelikult jäänud vaid paar kuud. See on paras aeg, et jõuaksime aidata teil teoks teha lennukaimadki jõulukujundusideed. Soovime peletada koos teiega sügis- ja talveõhtutest pimeduse ja nukruse ning täita kaubanduskeskused ja tänavad sooja tuledesäraga.

Uudised

Meil on hea meel teatada, et Adam Decolight on trükipressi alt kätte saanud uuel tootekataloogi hooajaks 2011/2012. Värskete toodete ja fotodega saate juba nüüd tutvuda ka meie uuel kodulehel www.adam.ee/catalog

Meie koduleht www.adam.ee on nüüd kaasajastatud, nii et külastajatel oleks võimalikult mugav ja meeldiv sirvida katalooge, pilte ja muid materjale. Järgnevatel nädalatel täieneb uus koduleht veelgi - hoidke silm peal.

Sooduspakkumised

Kui tellite septembris, saate kõik meie tooted kätte tavahinnast 20% võrra odavamalt. Vaadake üle olemasolevad dekoratsioonid ja tellige neile lisa!


© 2011 ADAM BD AS | Männiku tee 101, Tallinn E-mail: sales@adam.ee
Tel: (+372) 6 501 830 Fax: (+372) 6 501 8311